Zpravodajství z utkání A a C-dorostu se Slováckem | SK Slavia Praha
Více

Zpravodajství z utkání A a C-dorostu se Slováckem

Starší dorostenci vybojovali tři body, mladší bod za bezbrankovou remízu
Slavia dorost „A“ - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0), 5.9.2008 1. liga SD
Branky: Kučera, Hyčka
Slavia: Malina – Hyčka, Kolařík, Běloušek, Novák – Kučera, Hanousek, Rejka, Přeučil – Klavík, Vyhnal

V domácím utkání proti Slovácku jsme dokázali soupeře z Moravy porazit a připsat si důležité vítězství do tabulky. Do utkání jsme vstoupili aktivně, nenechali jsme soupeře dostat se k brance a sami jsme šli do vedení po pěkné akci Přeučila a hlavičce Kučery. Utkání hrané ve velkém dusnu a vedru naši chlapci odmakali a dotáhli utkání do zdárného konce, kdy se 5 minut před koncem trefil po samostatné akci Hyčka.
Hodnocení trenéra Jiřího Saňáka: „Zvládli jsme těžké utkání proti hbitému soupeři, nedařilo se nám tolik v útočné fázi. Utkání jsme mohli rozhodnout dříve.“


Slavia dorost „C“ - 1.FC Slovácko 0:0, 1. liga MD
Slavia: Jiří Měsíček – Adam Hofman, Ladislav Brůžek, Ladislav Gazdík, Jakub Sudek – Jakub Goiš, Vladimír Halama (65´ Jan Mikula), Vojtěch Šebek, Daniel Veselý – Jakub Hejret (70´ Jan Jílek), Filip Žák.

V průběhu celého zápasu si naši hráči vytvořili několik velmi slibných šancí, bohužel žádnou z nich nedokázali proměnit v náš prospěch. Nejblíže tomu byl útočník Žák, který po rychlé individuální akci prošel až do pokutového území soupeře, skórovat se mu však již nepodařilo. Míč, který směřoval do prázdné branky, obránce soupeře v poslední chvíli na brankové čáře vykopl. Šance byly i na straně našeho soupeře, ale ani jemu se vstřelit branku nepodařilo.

D. Abrhám

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články