Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna | SK Slavia Praha
Více

Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna

Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda.
Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda. Zástupci našich barev brali také cenu pro nejlepšího hráče a uspěli i v individuálních technických soutěžích!

Celkové pořadí turnaje:
1.Slavia Praha roč.99
2. Náchod
3. Jičín
4. Sparta Praha roč.99

Výsledky ve skupině:
Slavia - FC Hradec Králové  3:0 (Bielesz, Bílek, Sodoma) Slavia - TJ Tesla Pardubice  0:0 Slavia - FK Náchod Deštné  2:0 (Havránek, Lauricella) Slavia  MFK Nové Město nad Metují  2:1 (Beňo, Bielesz)

Semifinále:
Slavia - SK Jičín  3:1 (Mareš, Kotěra, Lauricella)

Finále:
Slavia - FK Náchod Deštné 2:1 (Bielesz, Kotěra)

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Hóňa Havránek. V doprovodných individuálních soutěžích zvítězili naši zástupci Ondra Sodoma (přesnost střelby na branku) a Hóňa Havránek (slalom).

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články