Vyšehradské derby juniorek nerozhodně | SK Slavia Praha
Více

Vyšehradské derby juniorek nerozhodně

PRAHA - Juniorka Slavie remizovala v dalším zápase Dragoun Cup s béčkem Sparty 1:1. V závěru vyrovnal Lukáš Nachtman, který využil přihrávku Vojty Marka a ve skrumáži poslal míč podél brankáře do sítě.
PRAHA - Juniorka Slavie remizovala v dalším zápase Dragoun Cup s béčkem Sparty 1:1. V závěru vyrovnal Lukáš Nachtman, který využil přihrávku Vojty Marka a ve skrumáži poslal míč podél brankáře do sítě.

Utkání se hrálo na zasněženém terénu, který bránil účinné kombinaci, oba týmy spoléhaly na nakopávané míče, hlavním cílem bylo se nezranit.

Ve druhém poločase nastoupil také makedonský útočník Nedzipi, který je ve Slavii na testech. Slavia inkasovala dvě minuty před koncem po standardce, dokázala však vyrovnat.

„Pro fotbal byly dnes velice těžké podmínky. Naše hra se zlepšila v druhém poločase, kdy jsme paradoxně inkasovali. Jsem rád, že se nám podařilo vyrovnat," zhodnotil utkání trenér Luboš Kozel.

Slavia B - Sparta B 1:1 (0:0)
Branky : 
90+3. Nachtman - 90. Biro
Sestava, 1. poločas: Diviš - Bauer, Radek Dejmek, Šmíd, Švamberg - Zahálka, Kobler, Dubský, Kovařík - Robin Dejmek, Borovský
2. poločas: Samoel - Marek, Studík, Nachtman, Starý - Dupal, Komárek, Bayer, Nedzipi - Dubský, Robin Dejmek

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články