Juniorka remizovala se Střížkovem | SK Slavia Praha
Více

Juniorka remizovala se Střížkovem

PRAHA - V devatenáctém kole České fotbalové ligy si slávistická rezerva připsala do tabulky jeden bod za bezbrankovou remízu se Střížkovem.
PRAHA - V devatenáctém kole České fotbalové ligy si slávistická rezerva připsala do tabulky jeden bod za bezbrankovou remízu se Střížkovem.

V bojovném zápase mnoho šancí k vidění nebylo. Střížkov zahrozil v prvním poločase pouze jednou hlavičkou. Na druhé straně nedokázali slávisté dotáhnout brejk, kdy Sláma prostrčil míč na Bálka, ale tomu se nepovedla klička gólmanovi. Nepříjemností pro Slavii bylo, že již po osmnácti minutách musel kvůli zranění kotníku odstoupit obránce Studík.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Týmy hrály na maximum, jejich úsilí však branky nepřineslo. Po dalším centru Slámy tentokrát Bálek na míč v dobré pozici nedosáhl. Nebezpečnou střelu soupeře zase zlikvidoval vynikajícím zásahem slávistický brankář Slavík.

„Celkově byl zápas vyrovnaný. Obě půle byly podobné, domácí měli ze začátku trochu tlak, my zase kontrolovali pozdější průběh. Remíza je spravedlivá. Spíš než fotbal to byl boj na těžkém terénu. S tempem hry jsem spokojený, mužstva hrála hodně náročně,“ uvedl trenér Pavel Trávník.

Střížkov - Slavia B 0:0
Sestava Slavie: Slavík - Kratochvíl, Chleboun, Vondráček, Zachariáš - Studík (18. Dejmek), Sláma, Musil, Borovský (70. Kotrba) - Dubský, Bálek (90. Jirásek)

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články