Adauto je po operaci | SK Slavia Praha
Více

Adauto je po operaci

Brazilský útočník Adauto je po operaci kotníku, ke které nedávno odcestoval do vlasti. Podle vyjádření lékařů byl středeční zákrok úspěšný. Třiadvacetiletý fotbalista se nyní věnuje rehabilitačním cvičením a postupně se chystá znovu zahájit individuální trénink, aby nabral fyzickou kondici.
Brazilský útočník Adauto je po operaci kotníku, ke které nedávno odcestoval do vlasti. Podle vyjádření lékařů byl středeční zákrok úspěšný. Třiadvacetiletý fotbalista se nyní věnuje rehabilitačním cvičením a postupně se chystá znovu zahájit individuální trénink, aby nabral fyzickou kondici. V Jižní Americe zůstane slávistický hráč ještě tři až čtyři týdny.

Foto: Adauto v brazilském Sao Paulu, kde se zotavuje z operace.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články