ONLINE: Od 18:00 derby žen ve finále poháru FAČR | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 derby žen ve finále poháru FAČR

Slávistky bojují po zisku mistrovského titulu o další velkou trofej a to o pohár žen FAČR. Trenér Karel Piták posílá do finálového utkání proti Spartě na stadionu ve Vlašimi tuto sestavu.

Poslední letošní utkání odchytá jednička týmu Olivie Lukášová, před ní nastoupí kapitánka Diana Bartovičová s Alikou Keene. Na levé straně hřiště bude spolupracovat Michaela Khýrová s Denisou Veselou, na pravé Gabriela Šlajsová s Petrou Divišovou. Střed hřiště bude mít na starosti Haleigh Stackpole, Franny Černá a Denisa Tenkrátová, která v sestavě nahrazuje zraněnou Martinu Šurnovskou. V útoku začne nejlepší střelkyně ligy Marjolen Nekesa.

Trenérům nejsou ve finále ze zdravotních důvodů k dispozici Simona Necidová, Martina Šurnovská, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Sestava: Lukášová, Šlajsová, Keene, Bartovičová, Khýrová, Tenkrátová, Černá, Stackpole, Divišová, Nekesa, Veselá
Lavička: Fuchsová, Bendová, Růžičková, Morávková, Foster, Kožárová, Kroupová

Utkání můžete sledovat od 18:00 prostřednictvím streamu na FAČR.tv a také na sportovním kanálu ČT sport Plus.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články