B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň | SK Slavia Praha
Více

B-tým ve středu vyzve od 17:00 Líšeň

V posledním domácím utkání sezony slávistický B-tým čeká 29. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém vyzvou na domácí půdě Líšeň. Utkání je na programu ve středu na Xaverově od 17:00.

Ve středu 24. května slávistický B-tým změří síly v rámci 29. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Líšní. Utkání proti Líšni je na programu na Xaverově od 17:00, přímým přenosem ho můžete sledovat na Sporttotal.cz.

SK Líšeň v posledních třech utkání zaznamenala čtyři body, díky remíze s Opavou a výhře nad Třincem, který v minulém kole porazila 1:0. Líšni náleží čtvrté místo v tabulce se ziskem čtyřiceti šesti bodů.

Slávistický B-tým v minulém kole podlehl na půdě Karviné lídrovi tabulky i přes houževnatý výkon 3:0. I přes porážku se ale sešívaní drží stále mimo sestupové příčky. Na poslední Třinec mají sešívaní náskok dva body, na předposlední Opavu jeden.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Utkání s Líšní začíná na Xaverově v 17:00. Přijďte slávistický B-tým podpořit v posledním domácím utkání a na cestě za udržením druhé nejvyšší soutěže. Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články