V soutěži o dres 99 obrázků | SK Slavia Praha
Více

V soutěži o dres 99 obrázků

Během utkání proti Slovácku nejmenší slávisté poprvé soutěžili o podepsaný dres. Kdo nakreslil nejhezčí obrázek?

V neděli v rámci ligového šlágru proti Slovácku (2:0) v Sektoru Rodiče a děti se mládež do 15 let poprvé zúčastnila nové soutěže, v níž mohla získat jak dres, podepsaný celým týmem, tak další slávistické ceny.

Odevzdáno bylo téměř sto obrázků od malých slávistů, vybrat ten nejlepší bylo opravdu těžké. První místo a cenný artefakt v podobě dresu Micka van Burena si odnesl osmiletý Teodor Kříž, který na své malůvce zvěčnil vítězné derby.

Druhé místo brala Adéla Brabcová za portrét Christose Zafeirise, který proti týmu z Uherského Hradiště debutoval v základní sestavě a 16 tisíc fanoušků potěšil asistencí na vítěznou trefu Petera Olayinky, třetí místo bylo dělené.


Děkujeme všem, kteří se do nové soutěže zapojili. Pokračování proběhne už ve středu na čtvrtfinále MOL Cupu proti Vyškovu, kdy opět děti mohou kreslit svého oblíbeného hráče. Během druhého poločasu vybereme tři obrázky, kdy výherce získá podepsaný dres Petera Olayinky, fanoušek na druhém místě obdrží Člověče, nezlob se a soutěžící na třetím místě vyhraje slávistickou šálu. Připomínáme, že soutěžící musí být přítomni na utkání a zezadu na obrázku musí být uvedeno jméno fanouška, věk, sektor, ze kterého fandí a kontaktní telefon.

Výherce budeme kontaktovat v průběhu druhého poločasu ohledně předání ceny. Všechny obrázky následně vystavíme v Sektoru Rodiče a děti.

A kdo si bude chtít předem chystat kresbu na zápas s Plzní, tak téma bude stadion Eden.

Těšíme se na vaši účast, na další krásné výtvory. Ještě jednou DĚKUJEME.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články