ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Olomouci

Slávisté od 19:00 hrají na Andrově stadionu v Olomouci. Do základní sestavy se vrací Václav Jurečka, Oscar a Ibrahim Traoré.

Oproti čtvrtečnímu duelu v Evropské konferenční lize udělali trenéři pět změn. Na levém kraji obrany začíná poprvé od zápasu v Brně Oscar. Vedle Jakuba Hromady ve středu hřiště hrají Christ Tiéhi a Ibrahim Traoré, který nastoupí do stého ligového zápasu za Slavii. Stanislava Tecla z křídel podporují Václav Jurečka a Ewerton.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Lukáše Masopusta, Eduarda Santose, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku a Ivana Schranze. Kvůli drobnému zdravotnímu problému z čtvrtečního zápasu chybí Petr Ševčík. Naopak na lavičce už je připravený Ondřej Lingr

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Kačaraba, Oscar – Tiéhi, Hromada – Jurečka, Traoré, Ewerton - Tecl
Lavička: Dvořák, Sirotník, Olayinka, Usor, Provod, Sor, Lingr, Jurásek D., Jurásek M., Kričfaluši

Zápas začíná v 19:00 na Andrově stadionu a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články