Odveta Ligy mistryň 28. září na Xaverově. Permanentkáři mají vstup zdarma | SK Slavia Praha
Více

Odveta Ligy mistryň 28. září na Xaverově. Permanentkáři mají vstup zdarma

Ve středu 28. září od 15:00 hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur Reykjavík. Přijďte podpořit naše fotbalistky k postupu do další fáze této soutěže!

Slávistky vyhrály první utkání 1:0, když se ve 26.minutě prosadila útočnice Tereza Kožárová. Už nyní vyhlížejí odvetu, která se odehraje 28. září na Xaverově od 15:00. Vstupenky budou k dostání na místě na pokladnách v den zápasu od 13:30.

Permanentkáři z Edenu mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Tuto vstupenku si ale musí permanentkáři vyzvednout na Xaverovských pokladnách, stejně jako při zápasech B-týmu. Na místě budou také klasické vstupenky pro nepermanentkáře za 100 Kč. Děti (do 150 cm či 15 let), ZTP/TP, senioři (od 63 let) pak mohou využít zvýhodněného vstupného ve výši 50 Kč. V případě čerpání slevy bude pro nákup takové vstupenky nutné předložit dokument dokazující oprávnění na čerpání slevy.

Dorazte na stadion včas, kapacita stadionu je omezena. Parkování v areálu není možné, proto prosíme aby fanoušci využili parkování v okolních ulicích, nebo zvažte svou cestu na utkání pomocí MHD.

Pokud nebudete moci na utkání dorazit, můžete utkání slávistek sledovat v přímém přenosu od 15:00 na YouTube TV Slavia.

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články