Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově

Ve středu 28. září od 15:00 hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na Xaverově islandský Valur Reykjavík. Informace o vstupenkách naleznete v článku, permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky a pomoct jim k postupu do další fáze této soutěže!

Slávistky vyhrály první utkání 1:0, když se ve 26.minutě prosadila útočnice Tereza Kožárová. Už nyní vyhlížejí odvetu, která se odehraje 28. září na Xaverově od 15:00. Vstupenky budou k dostání na místě na pokladnách v den zápasu od 14:00.

Permanentkáři z Edenu mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Na xaverovských pokladnách si po předložení platné permanentky a občanského průkazu vyzvednou svou vstupenku zdarma, stejně jako při zápasech B-týmu. Na místě budou také klasické vstupenky pro nepermanentkáře za 100 Kč. Děti (do 150 cm či 15 let), ZTP/TP, senioři (od 63 let) pak mohou využít zvýhodněného vstupného ve výši 50 Kč. V případě čerpání slevy bude pro nákup takové vstupenky nutné předložit dokument dokazující oprávnění na čerpání slevy.

Dorazte na stadion včas, kapacita stadionu je omezena. Parkování v areálu není možné, proto prosíme, aby fanoušci využili parkování v okolních ulicích, nebo zvažte svou cestu na utkání pomocí MHD.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články