Ševčík a Masopust v nominaci české reprezentace | SK Slavia Praha
Více

Ševčík a Masopust v nominaci české reprezentace

Petr Ševčík a Lukáš Masopust jsou v nominaci českého národního výběru pro dvě utkání Ligy národů. Ivan Schranz byl povolán do slovenské reprezentace. Ve výběru lvíčat pro baráž o ME je pět slávistů.

Reprezentaci čeká na konci září dvojzápas Ligy národů UEFA. V sobotu 24. září se od 20:45 utká ve Fortuna Areně s Portugalskem. V úterý 27. září od 20:45 odehraje zápas se Švýcarskem v St. Gallen. Mezi náhradníky v nominaci jsou i Stanislav Tecl, Aleš Mandous, David Douděra, Tomáš Holeš, Ondřej Lingr, Lukáš Provod a Václav Jurečka.

Česko je zatím se čtyřmi body na třetím místě skupiny 2 za Španělskem a Portugalskem. Pokud si po dvou posledních zápasech udrží svůj jednobodový náskok nad Švýcarskem, zůstane v elitní lize A i pro další Ligu národů.

Česko U21

Reprezentaci do jednadvaceti let čeká dvojutkání baráže o kvalifikaci na mistrovství Evropy 2023 proti Islandu. Ke lvíčatům byli ze slávistů nominováni Antonín Kinský, David Jurásek, Tomáš Vlček, Matěj Valenta a Daniel Fila.

Slovensko

Na zápasy slovenské reprezentace v Lize národů proti Ázerbajdžánu a Bělorusku byl povolán Ivan Schranz. Jako náhradník je v nominaci i Jakub Hromada.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články