Na Ferencváros s novým HALFTIMEM | SK Slavia Praha
Více

Na Ferencváros s novým HALFTIMEM

Nemáte ještě nové číslo slávistického magazínu HALFTIME? Nebo vám chybí některé z předchozích vydání? Možnost zakoupit je budete mít v rámci úterního utkání proti Ferencvárosi.

Slávisty čeká v úterý od 19:00 v Edenu náročná odveta 3. kola kvalifikace Ligy mistrů proti maďarskému mistru Ferencvárosi, první duel v Budapešti skončil porážkou 0:2.

Před zápasem a během poločasové přestávky si můžete za zvýhodněné ceny zakoupit slávistický magazín HALFTIME, prodejní stánky budou umístěny v koridorech u vstupů 2 a 4.

Kromě všech tří vydání budou fanoušci moci také koupí náramků  projakoubka.cz v hodnotě 100 korun podpořit léčbu a rehabilitaci syna bývalého hráče Slavie Petra Jandy.

Co v novém čísle magazínu HALFTIME najdete?

Výjimečná sezona 2020/21, která skončila ziskem prestižního "double" a po 78 letech zajistila Slavii zisk mistrovského hattricku, zrodila nové hrdiny. Třeba Lukáše Provoda... Nejlepší hráč ligového ročníku nás pozval k sobě domů, vyprávěl o svých začátcích, vášni pro hru na klavír i zničujícím zranění, které ho připravilo o účast na EURU. A také ukázal hřiště, které mu na zahradě zřídili rodiče a kam celá vesnice chodila hrát fotbal.

Zlatý mistrovský hattrick jsme zasadili do historického kontextu, sepsali jsme pohádkový příběh o jednom derby a poprosili Stanislava Tecla, jednoho z nejdéle sloužících slávistů, aby nám představil obyvatele mistrovské kabiny. Rozklíčovali jsme také, kam a z jakých pozic pálí Jan Kuchta, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY za sezonu 2020/21.

Jak se zrodil přestup Alexandera Baha a jak Slavia po Evropě hledá možné zahraniční posily? Vezmeme vás za oponu odvětví, o kterém se nemluví. Do zákulisí sešívaného skautingu a datové analýzy, která při mapování nových hráčů hraje důležitou roli.

Milan Škoda, legendární útočník a bývalý kapitán, prozradí, jak ho zocelilo turecké angažmá.

Objednat nový HALFTIME můžete i ONLINE

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články