Den s gólmany | SK Slavia Praha
Více

Den s gólmany

I tímto čtvrtkem vás na sociálních sítích provede někdo z hráčů. Tentokrát na to ale nebude sám, bude se jednat o dvojici brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář.

Ani v tento čtvrtek nezůstanou fanoušci na sociálních sítích ochuzeni o den s hráčem. Tentokrát na to ale výjimečně nebude jeden hráč sám. Celým dnem nás provede dvojice sešívaných brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář. Těšit se tak můžete na Den s gólmany!

Jak začíná jejich den, jak probíhá jejich domácí příprava nebo jak tráví čas s rodinami? To vše a mnohem více ve Dni s gólmany. Nepřijdete ani o tradiční večerní živé vysílání na Instagramu, kde hráči zodpoví vaše dotazy nebo pro vás připraví diváckou soutěž o nějaký jimi podepsaný fotbalový předmět.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články