Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

„Klub uvolnil Tomáše Součka ke zdravotní prohlídce a k jednání o smlouvě do West Ham United FC. V případě dokončení dohody a naplnění celé smluvní spolupráce by se jednalo o rekordní transfer v české lize. Tomáš by si to zasloužil," uvedl na svém Twitteru předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

West Ham United FC, kam záložník sešívaných zamíří, je aktuálně na 17. místě prestižní Premier League. 

Tomáš Souček nastupuje v červenobílém dresu už od mládežnických kategorií a v posledních letech se z klubového odchovance vypracoval v oporu a kapitána  týmu, který v posledním roce zcela ovládl českou fotbalovou scénu, když získal titul, vyhrál pohár, a navíc se probojoval do čtvrtfinále Evropské ligy. V sezoně 2018/2019 si připsal 34 ligových startů a přidal k nim 13 branek. Letos jich jenom v domácí lize stihl dalších osm.

O aktuálního kapitána sešívaných už v minulosti projevilo zájem několik zahraničních celků, ale Tomáš v Edenu podepsal novou smlouvu, aby si mohl se svým milovaným klubem zahrát prestižní UEFA Champions League, což se mu podařilo. 

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články