Hráči na hostování: Vojtěch Mareš trefil postup v poháru | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: Vojtěch Mareš trefil postup v poháru

Těsné postupové vítězství Viktorie Žižkov ve druhém kole domácího poháru MOL Cup proti Ústí nad Orlicí svým gólem zařídil Vojtěch Mareš.

FORTUNA:LIGA/MOL Cup

Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) – Do MOL Cupu nezasáhl, proti Teplicím se pak vrátil do základní sestavy a na pozici stopera odehrál celý duel, který skončil 1:1.

Jan Matoušek (Příbram) – Na půdě Zlína hrál celý zápas, jeho tým ale podlehl „ševcům“ 0:3.

Daniel Trubač (Teplice) – V poháru na Admiře odehrál závěrečných 34 minut, Teplice postoupily díky výhře 6:0. Do ligového duelu v Mladé Boleslavi nezasáhl.

Tomáš Freit (Opava) – Na půdě Frýdku-Místku v rámci MOL Cupu hrál 63 minut. Opava postoupila díky výhře 5:0.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA/MOL Cup

Martin Otáhal (Viktoria Žižkov) – V domácím poháru nenastoupil, ve druhé lize proti Sokolovu odchytal celé utkání, zápas na západě Čech skončil výhrou domácích 1:0.

Ondřej Žežulka (Viktoria Žižkov) – V úspěšném pohárovém utkání v Ústí nad Orlicí hrál 64 minut, v Sokolově pak celé utkání.

Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) – Do obou zápasů nastoupil v základní sestavě, proti Ústí hrál celé utkání, v Sokolově pak 81 minut.

Andrei Sintean (Viktoria Žižkov) – V Ústí nad Orlicí odehrál první poločas zápasu, v Sokolově pak naskočil do hry v 63. minutě.

Petar Musa (Viktoria Žižkov) – Do duelu MOL Cupu nenastoupil, v Sokolově odehrál 63 minut.

Imad Rondić (Viktoria Žižkov) – Odehrál druhý poločas pohárového duelu v Ústí nad Orlicí.

Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov) – Svým gólem rozhodl o postupu Viktorie Žižkov do dalšího kola domácího poháru! V Sokolově ve druhé lize do utkání nezasáhl.

Vojtěch Pardubský (Viktoria Žižkov) – V obou utkáních Viktorie odehrál plnou porci devadesáti minut.

Kristijan Trapanovski (Viktoria Žižkov) – Proti Ústí nad Orlicí odehrál celý zápas.

David Beňo (Viktoria Žižkov) – Také on odehrál v Ústí nad Orlicí celé utkání a pomohl k postupu do dalšího kola.

Česká fotbalová liga

Lukáš Veselý (Vltavín) – Jak v poháru proti týmu z Houstoně, tak ve třetí lize proti Zápům se dokázal gólově prosadit.

Jan Kuchta (Slovácko), Olivier Kingue (Ústí nad Labem), Daniel Krejdl (Viktoria Žižkov) a Šimon Havrda (Litoměřicko) do utkání nezasáhli.