Popáté bez branek? Jak to vidíte vy? Vsaďte si u Chance! | SK Slavia Praha
Více

Popáté bez branek? Jak to vidíte vy? Vsaďte si u Chance!

PRAHA/EDEN – Dukla doma neprohrává, uspěje na jejím hřišti Slavia? Vsaďte si u Chance, nového hlavního sponzora Slavie, a získejte 200 Kč zdarma na první sázky!

Slavia zahájí čtvrté kolo Gambrinus ligy zápasem na hřišti Dukly Praha. Ta doma neprohrála třináct ligových zápasů za sebou. Poslední čtyři vzájemné zápasy navíc skončily remízou 0:0. Zrodí se na Julisce další bezbrankový výsledek, nebo si Slavia připíše první tři body? Na co si vsadíte vy?

Proč sázet zrovna u Chance?

Získáte okamžitě a zcela zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky

K tomu navíc získáte možnost hrát o další bonus až ve výši 2 000 Kč

To samozřejmě není vše. Chance nabízí širokou nabídku sázkových příležitostí, možnost sázet LIVE v průběhu zápasu nebo sledovat stovky sportovních přenosů zdarma online. Každý sázkař u nás navíc získává za každou sázku věrnostní body, které může využít například na sázky zdarma. Všechny sázky na internetu jsou bez manipulačního poplatku.

Vsaďte si:

Dukla Praha – Slavia Praha 2.20 3.00 3.20

Vsaďte si u Chance. Každý nový hráč získá 200 Kč na první sázky! Registrujte se zde.


Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články