Ohlédnutí za přípravou | SK Slavia Praha

Ohlédnutí za přípravou

PRAHA – Přinášíme vám statistiky zimní přípravy před startem jarní části Gambrinus ligy 2011/2012. Prohlédněte si přehled zápasů i kompletní tabulku hráčů, kteří do přípravy zasáhli.

Slavia sehrála celkem sedm zápasů, čtyři na domácí půdě, jeden v Bratislavě a dva na soustředění na Kanárských ostrovech. Čtyřikrát jsme dokázali zvítězit, dvakrát odcházeli jako poražení, jeden zápas skončil remízou. Celkové skóre zápasů je 12:8. Nejvíce branek, a to tři, dal Zoran Milutinović, dvakrát se trefili ještě Böhm, Vlček a Blažek. Svou první trefu v sešívaném dresu si proti Brnu připsal Milan Nitrianský.

Nejvíce minut odehrál stoper Róbert Cicman, do zápasů zasáhli i hráči juniorky Jakub Sudek a Daniel Veselý. Bassirou Dembélé a Marek Čepelák se k A-týmu připojili i na soustředění na Kanárských ostrovech a v kádru prvního mužstva by měli figurovat i pro jarní část sezóny. To samé platí i o gólmanovi Karlu Hrubešovi, který přišel z dorostu a společně s Martinem Berkovcem by měl krát záda Kamilu Čontofalskému.