Kdy hraje Slavia? Na Slovácku v pátek, pohár v úterý

PRAHA – Slavia už zná termín pohárového semifinále. Plánujete si program na příští dny? Zahrňte do něj i zápasy sešívaných.
Červenobílí se už v pátek 21. dubna od 20:15 představí v rámci 25. ligového na Slovácku. Organizační informace k výjezdu si přečtěte zde.

Pokud neplánujete cestu do Uherského Hradiště, vyrazte o víkendu na tréninková hřiště do Edenu a podpořte kategorii U15, která bude bojovat se zahraničními konkurenty v rámci Slavia International Cupu.

V úterý 25. dubna se Slavia představí doma. Do Eden Arény přijede Zlín a oba týmy se od 18:30 utkají o finále MOL Cupu.

Velká slávistická party pak doprovodí zápas s Jabloncem, který se koná v neděli 30. dubna od 17:30. V rámci oslav toho, že jsou sešívaní v Edenu konečně doma, vás čeká bohatý doprovodný program. Informace o vstupenkách zde.

První květnový víkend pak čeká sešívané výjezd o dvě tramvajové stanice dál. V sobotu 6. května od 19:00 se totiž Slavia představí na hřišti Bohemians.

Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články