Informace pro fanoušky na zápas se Slováckem

PRAHA – Jedete podpořit Slavii na venkovní zápas 25. kola epojisteni.cz ligy na Slovácko, které odehrajeme v pátek 21. dubna od 20:15? Vstupenky na utkání budou v prodeji pouze na pokladnách stadionu v den utkání a jejich cena je 250 korun.
Pokud míříte na zápas autem, adresa stadionu je Stonky 566, Uherské Hradiště, a doporučujeme parkování u obchodního domu Tesco, který je vzdálen 400 metrů od stadionu. Pokud jedete vlakem, vlaková zastávka je zhruba 1 kilometr od stadionu. 


Vstup do sektoru hostů D1 je z ulice Stonky. Vstupenky do slávistického kotle stojí 250 korun a budou v prodeji pouze v den utkání hodinu a půl před zápasem, tedy od 18:45, na pokladně u sektoru hostů. Kapacita sektoru hostů je 400 míst. 

Po zakoupení lístku na pokladně se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole se zvýšeným důrazem na kontrolu pyrotechniky. Do sektoru není možné vnášet vlajky na tyčích.

Vzhledem k termínu výkopu prosíme fanoušky z Moravy, aby přišli na stadion včas, tedy hned po jeho otevření v 18:45, aby uvolnili kapacitu na pokladnách a u bezpečnostní kontroly pro fanoušky z Čech, jejichž příjezd očekáváme cca 30 minut před výkopem.  

Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články