Slavia U18 Sezona 2016/17


kolodatumHřištědomácíhosté  
přát so 16.7.2016 Ohrazenice  Pardubice  Slavia 1:3  
přát. so 23.7.2016 Xaverov  Slavia  Chrudim 4:0  
přát. so 30.7.2016 Xaverov  Slavia  Beijing Renhe 4:0 (3:0)
přát. st 3.8.2016 Úvaly  Úvaly  Slavia 2:2 (2:1)
přát. so 6.8.2016 Xaverov  Slavia  Háje Jižní Město 2:1 (0:1)
přát. út 9.8.2016 Xaverov  Slavia  Spojené arabské Emiráty 3:0 (1:0)
1. ne 14.8.2016 Xaverov  Slavia  Chrudim 6:0 (2:0)
2. ne 21.8.2016 Slavia HK, Orlická kotlina  Olympia Hr. Králové  Slavia 2:1pen (1:0)
3. ne 28.8.2016 Xaverov  Slavia  Motorlet 4:0 (1:0)
16. st 31.8.2016 stadion Viktoria Tábor  Táborsko  Slavia 2:1pen (0:1)
4. so 3.9.2016 Stadion Fr. Kloze  Kladno  Slavia 1:4  
5. ne 11.9.2016 Xaverov  Slavia  Žižkov 4:1 (3:1)
17. st 14.9.2016 Xaverov  Slavia  Jablonec 5:2 (2:0)
6. ne 18.9.2016 Benešov  Benešov  Slavia 2:4  
7. ne 25.9.2016 Xaverov  Slavia  Meteor 1:0 (0:0)
8. ne 2.10.2016 Sokolov  Sokolov  Slavia 1:3 (0:1)
9. ne 9.10.2016 Xaverov  Slavia  Dukla Praha 4:3pen (3:0)
10. so 15.10.2016 Areál Klíše  Ústí n. L.  Slavia 0:5 (0:3)
11. ne 23.10.2016 Xaverov  Slavia  Liberec 3:1  
12. so 29.10.2016 TCM Souš  Most  Slavia 2:3  
13. ne 6.11.2016 Xaverov  Slavia  Bohemians 1905 0:2 (0:1)
14. so 12.11.2016 Burketova  Písek  Slavia 1:6  
15. ne 20.11.2016 UMT Eden  Slavia  Náchod 3:0  
přát út 10.1.2017 UMT Satalice  Žižkov  Slavia 0:2  
přát so 14.1.2017 UMT Eden  Slavia  Jíloviště 4:1  
přát so 21.1.2017 UMT Pardubice  Pardubice  Slavia 2:4  
přát so 28.1.2017 UMT Eden  Slavia  Úvaly 2:3  
přát st 1.2.2017 Ďáblice  Ďáblice  Slavia 1:4  
přát so 4.2.2017 Aritma  Aritma Praha  Slavia 5:1  
přát út 21.2.2017 Nymburk  Slavia  Vítkovice 5:0  
18. so 25.2.2017 UMT Letní stadion  Chrudim  Slavia 14:00  
19. ne 5.3.2017 UMT Eden  Slavia  Olympia Hr. Králové 14:30  
20. so 11.3.2017 UMT Motorlet  Motorlet  Slavia 14:00  
21. ne 19.3.2017  Slavia  Kladno 12:30  
22. so 25.3.2017  Žižkov  Slavia 10:00  
23. ne 2.4.2017  Slavia  Benešov 16:30  
24. ne 9.4.2017  Meteor  Slavia 10:15  
25. ne 16.4.2017  Slavia  Sokolov 17:00  
26. so 22.4.2017  Dukla Praha  Slavia 14:00  
27. ne 30.4.2017  Slavia  Ústí n. L. 17:00  
28. so 6.5.2017  Liberec  Slavia 10:00  
29. ne 14.5.2017  Slavia  Most 17:00  
34 st 17.5.2017  Jablonec  Slavia 16:00  
30. so 20.5.2017  Bohemians 1905  Slavia 10:00  
31. ne 28.5.2017  Slavia  Písek 17:00  
32. ne 4.6.2017  Náchod  Slavia 10:00  
33. ne 11.6.2017  Slavia  Tábor 17:00  
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2017 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz