Detaily utkání

Sestava Slavia

1. poločas: Přibyl - Ondřej Pek, Stropek, Drozda, Kotěra - Havránek, Beňo, Stehno - Bielesz, Kovařík, Suk 2. poločas: Svítil - Schneider, Vyskočil, Straka, Havrda - Bucha, Petrák, Michal Douděra - Bílek, Vejvar, Jan Pek

Poločas

1:1

Statistiky

Branky: 22. soupeř - 57. a 90. Bílek, 10. Kovařík, 55. Vejvar

Ždírec n. Doubravou
Slavia
1:4
Ždírec n. Doubravou
Slavia
přát, neděle 12.2.2017, 10:30


Utkání s vedoucím celkem krajského přeboru Kraje Vysočina bylo od úvodu velice bojovné a soupeř nenechával naším dorostencům ani centimetr volného prostoru. Přesto šla Slavia do vedení jako první. Jan Havránek nastartoval pěknou akci ve středu hřiště, posunul míč na křídlo na Dominika Suka, který přesným centrem vyzval ke skórování Petra Kovaříka - 1:0!

Soupeř dokázal vyrovnat po akci na pravé straně, když se křídelní hráč dostal k míči na rohu vápna a krásnou střelou do opačného rohu branky srovnal stav na 1:1. V prvním poločase ještě zahrozil nebezpečnou střelou Lukáš Bielesz, ovšem mířil jen nad branku.

Do druhého poločasu zasáhla kompletně nová jedenáctka. Skóre se měnilo hned v úvodu druhého poločasu. Pavel Bucha, Michal Douděra a Jan Vejvar zakombinovali ve středu hřiště, přesnou střelou k tyči zakončil akci Jan Vejvar a Slavia tak vedla 2:1. U třetí branky sešívaných byl znovu Jan Vejvar, který našel Davida Bílka, ten přesnou ranou k zadní tyči zvýšil na 3:1.

Slavia měla ještě několik dalších šancí na vstřelení branky, opravdu vyloženou měl Adam Petrák, který si před brankou našel centr Davida Bílka, ovšem jeho zakončení z bezprostřední blízkosti přeletělo ochranou síť. Dvě nadějné příležitosti měl také Jan Vejvar, ovšem vždy ho vychytal brankář Ždírce. Poslední gól utkání tak přinesl úplný závěr, Adam Petrák vyslal do samostatného postupu David Bílka, který se opět nemýlil a přidal svůjd ruhý gól v zápase.

Tým složený z hráčů U19 a U18 vyhrál nad Ždírcem nad Doubravou 4:1. O své výhře rozhodla Slavia ve druhém poločase.

Poslední utkání na soustředění odehrají dorostenci ve středu od 18:00 proti vedoucímu celku divize C Ústí nad Orlicí, hrát se bude na umělé trávě právě v Ústí nad Orlicí.
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz