Detaily utkání

Sestava Pardubice

Letáček – Rambousek, Šafařík, Batelka, Bureš – Rek (60. Vašek), Zelinka, Solil, Nikodem (90. Born) – Mužík (87. Víšek), Huf (83. Jirásek).

Sestava Slavia

Stanić (68. Přibyl) - Stropek, Mareš, Vyskočil, Pardubský (76. Telnar)- Bucha, Beňo, Havrda (52. Pek) - Krejdl, M. Lauricella (60. Novák), Vejvar

Poločas

1:0

Pardubice
Slavia
3:0
Pardubice
Slavia
12., sobota 29.10.2016, 13:00


Zápas hraný za silného větru v úvodních třiceti minutách příliš pohledný fotbal nepředvedl. Domácí šli z rychlého protiútoku do vedení ve 20. minutě. Soupeř se poté zatáhl a Slavia se snažila prosadit do zatažené obrany, blízko vyrovnání byl Pavel Bucha, který trefil tyč. Další velkou šanci měla Slavia po rohovém kopu, kdy brankář domácích podběhl míč, hráčům se bohužel nepodařilo protlačit míč do odkryté branky.

Druhý poločas pokračoval stejně jako skončil ten první, domácí se spoléhali na rychlé protiútoky a Slavia se nedokázala prosadit do zatažené obrany. Po dvou rychlých protiútocích přidaly Pardubice dvě branky zásluhou Davida Hufa a Denise Zelinky.

Slavia tak neprodloužila svojí vítěznou šňůru a po šesti zápasech odešla ze zápasu poražena.

Zápas hodnotil trenér Anton Mišovec:
„V utkání jsme nebyli tolik aktivní jako v předešlém kole. V 19. minutě po našem autu na polovině hřiště jsme udělali několik chyb a lacino nechali soupeře skórovat. V závěru poločasu jsme si do konce poločasu vytvořili převahu a šance. Trefili jsme tyč, po přímém kopu jsme vstřelili gól, který nebyl uznán, a po několika závarech soupeř vykopával z branky míč. Po našich chybách jsme nedokázali vyřešit dvě brejkové situace a dostali jsme dva góly. Nepodali jsme dobrý výkon, individuálně, ani týmově a nedostali jsme se ke své hře. Nasazení ani herní projev nebyl podle mých představ, utkání nám nevyšlo herně, ani z hlediska efektivity v koncovce.“
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz