Fanshop
Pokuty pro Miroslava Stocha i Slavii
5.10.2017, Redakce

Pokuty pro Miroslava Stocha i Slavii

PRAHA – Na čtvrteční jednání disciplinární komise LFA byl vedle klubu pozvaný také Miroslav Stoch. Na programu bylo řešení děkovačky po utkání s Třincem, dále pak utkání v Olomouci a derby „S“.

 
Disciplinární komise LFA potrestala Miroslava Stocha pokutou 40 tisíc korun za nevhodné pokřiky po utkání MOL Cupu s Třincem. „Mírné obavy byly, ale dostal jsem peněžní pokutu čtyřicet tisíc. Jsem hlavně rád, že jsem nedostal žádný sportovní trest, že bych nemohl hrát zápasy,“ uvedl po disciplinárním řízení slovenský záložník.

„Vyjádřil jsem se před komisí, že mě určitě mrzí, co se stalo. Už se to nedá vzít zpět. Kdyby to bylo řečené z mé hlavy a věděl bych, do čeho jdu, tak by se to určitě nestalo,“ připomněl Miroslav Stoch děkovačku.

Vedle samotného hráče dostal pokutu i klub za nesportovní chování vlastních fanoušků. Výše pokuty pro klub je za utkání s Třincem 50 tisíc korun za porušení povinnosti pořádajícího klubu (nevhodné pokřiky).

Kromě utkání s Třincem se řešily také zápasy v Olomouci a domácí derby se Spartou. Za zápas v Olomouci a nesportovní chování fanoušků dostala Slavia pokutu 80 tisíc korun, domácí Olomouc pak 100 tisíc korun za nedostatečnou pořadatelskou službu. 

Za derby se Spartou dostal klub stejně jako soupeř pokutu od disciplinární komise LFA 100 tisíc korun. Pokuta za derby je za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, nevhodné pokřiky, vhazování předmětů na hrací plochu).

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz