Fanshop

ON-LINE rozhovor: Jaromír Šeterle

ON-LINE rozhovor: Jaromír Šeterle
Na Vaše otázky bude ve čtvrtek 5.9.2013 od 11:00 odpovídat generální ředitel a místopředseda představenstva Jaromír Šeterle.

Další stránky
123>>
www.slavia.cz
6.9.2013, 12:14
 
Online rozhovor

Jaromír Šeterle:
Za otázky moc děkuji. Bohužel mám na programu další schůzky, ale k otázkám, kterých se shromáždilo přes 300, se vrátíme opět příští týden.
speedy222 (speedy869@seznam.cz)
6.9.2013, 11:10
 
Dobrý den,

jsem rád že se konečně v týmu něco děje. Podle mě to ale stále neřeší ten problém že potřebujeme hrotového útočníka !! Prostě chlapa co se dostane do 3 šancí a jdnu promění. Škutka a Škodovka se snaží ale asi na to prostě nemají a Fenin..škoda slov

Jaromír Šeterle:
Souhlasím, že hrotového útočníka, rychlého a pohyblivého, Slavia potřebuje. Ale to je tak úzkoprofilové zboží, že pokud se podaří získat v zimní přestávce, bude to úspěch.
Kahony
5.9.2013, 11:35
 
Dobrý den, co říkáte na Plzeň, je možné si z nich vzít nějaký příklad? Nebo jsou před námi tak strašně daleko, že to ani nejde?

Jaromír Šeterle:
Já si myslím, že Plzeň právě ukazuje, co všechno i v českých poměrech je možné. Slavia byla v podobné situaci v letech 2008 a 2009. Bohužel to neustála a Plzeň je tam nyní. Netrovalo jí to zase tak dlouho. Myslím si, že je to dobrý příklad pro následování.
V. Roflik (roflik@post.cz)
5.9.2013, 11:13
 
Tipnete si výsledek se Spartou a nebo zůstanete u toho že „se tým popere o dobrý výsledek“? 

Jaromír Šeterle:
Já výsledky netipuju, protože bych tipoval vždycky to, že vyhrajeme. Jinak ani nemůžu. Jsem přesvědčen u každého utkání, že se popereme o dobrý výsledek a že ho taky získáme. O tom jsme přesvědčený i na derby.
5.9.2013, 11:02
 
je v tymu par hracu kteri na ligu nemaji )mlady, neskutešenost atd.)niči to nasi slavii. Kdy skonci sponzorovani anti talentu?

Jaromír Šeterle:
Dobrý den, děkuji za otázky v online přenosu. Tohle si s určitostí nemyslím, že by v týmu byli hráči, kteří na ligu nemají. Myslím si, že v týmu jsou hráči, kteří ligové parametry mají, je otázka, jestli můžou hrát úspěšně ve Slavii, která chce hrát o nejvyšší příčky nebo v jiných týmech v lize, které mají daleko nižší ambice.
Kahony
5.9.2013, 11:02
 
Dobrý den, chci se zeptat jestli víte že Slavii chybí osa týmu na které se má stavět? A nebo možná je, ale je strašně chatrná, tudíž ten není vůbec odolný a může mít i starosti s udržením v lize!

Jaromír Šeterle:
Když jsem před třemi měsíci do Slavie nastoupil, chtěl jsem se původně věnovat více obchodním a marketingovým záležitostem, výsledky a výkony týmu po cca půl roce vyhodnotit a teprve potom dělat personální změny a zásadní závěry. Už ale v této chvíli je jisté, že někteří hráči svými aktuálními kvalitami nestačí ambicím Slavie a bude to třeba v zimní přestávce řešit. Osa týmu je především nevyvážená a nejsou stanovena kritéria, která by hráči pro úspěšné působení ve Slavii měli splňovat.
P89
5.9.2013, 11:00
 
Přijde na testy ještě nějaký krajní bek, popř. odkud? Myslíte si, že Sus by vyřešil výsledkovou krizi? To je hráč alá Dostál. Kdy dorazí další hráči? Co říkáte na výkony R. Černého a Fenina? Nebude chtít Slavia v zimě stáhnout Berkyho?

Jaromír Šeterle:
Průběžně řešíme prakticky všechny pozice v týmu, jeden hráč, ať je to jakýkoli, určitě výsledkovou krizi nevyřeší. Na srovnání hráče Suse a Dostála bych si počkal. Předpokládám, že obě reprezentační přestávky využijeme na testování různých typů i národností hráčů.
Berkovce jsme dali na hostování zcela záměrně, protože byl po delším zranění a dokonce nebylo jasné, jestli bude do začátku ligy fit, a chtěli jsme, aby měl herní praxi. Zatím splňuje to, co jsme od toho očekávali. S výkony Martina Fenina určitě zatím spokojeni nejsme, na druhé straně nedostal tolik příležitostí, kolik by bylo zapotřebí na to, aby z toho bylo možné udělat nějaké zásadní závěry. Pořád mu věřím, že se může dostat do své někdejší sportovní formy. Radek Černý splňuje to, co jsme od něj očekávali, a ani jsme nečekali, že jeho služeb využije tým tak brzy a v takové míře.
Kahony
5.9.2013, 10:56
 
Dobrý den, jakou pozici má trenér Petrouš, nebo ostatní členové sportovního úseku, vždyť máme 4 porážky ze 7 zápasů? Děkuji za odpověď

Jaromír Šeterle:
Utkání pravidelně hodnotíme, hodnotíme nejenom výkony hráčů, ale samozřejmě i všech členů real. týmu a trenérů. U sportovního týmu dojde v reprezentační pauze k jedné změně, k prohození kondičních trenérů, k týmu se vrátí Jan Budějský a k juniorce Pavel Čvančara.
slavista
5.9.2013, 10:54
 
Viděli jste někdy testované zahraniční hráče naživo? Domluví se trenér s nima?

Jaromír Šeterle:
Některé hráče samozřejmě vidíme naživo, u některých se spokojíme s dvd a různými referencemi, které se dají v současné době bohatě získat. I u těch referencí je nutné hodnotit celou hráčovu kariéru, nejenom jeho aktuální klubové působení. Trenér i řada hráčů se s testovanými hráči domluví, pokud tito hráči vládnou některým ve světě běžným jazykem, což je u hráčů např. z Afriky dnes již běžné.
slavista
5.9.2013, 10:53
 
Jak jste spokojen s výkony našich krajních beků, stoperů a útočníků? Má skutečně Jihlava zájem o Fenina? Přijdou i hráči, kteří by mohli být lídry a nebo ”jen” talentovaní zahraniční hráči?

Jaromír Šeterle:
Já si myslím, že celé mužstvo nepodává výkony, které jsou v jeho možnostech. Výkony hráčů jsou značně nevyrovnané a kolo od kola se často liší jako den a noc. V jednom zápase zahraje dobře obrana a nejsme schopni dát gól, v dalším zápase dáme góly dva, jako třeba s Olomoucí, ale obdržíme tři.
Jihlava projevila zájem o možnost výměny některých hráčů, ale ke konkrétním jménům jsme se nedostali.
Může přijít i hráč, který bude lídrem mužstva.

Další stránky
123>>

This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz