Fanshop

Detaily utkání

Sestava Slavia

1. poločas: Lisa - Krejdl, Žežulka, Stropek, Prosek - Mitiano, Bucha, Beňo, Čermák, Lorente - M. Lauricella
2. poločas: Přibyl - Prošek, Kodr, Žežulka, Lorente - Vejvar, Kocourek, Prosek, Mysliveček, Mitiano - Novák

Poločas

0:1

Statistiky

Branky: Bucha, Mitiano, Vejvar

Juniorka porazila v přípravném utkání Vykáň
Vykáň
Slavia
1:3
Vykáň
Slavia
přát, středa 31.5.2017, 18:00


NA BALKÁNĚ/ŽIŽKOV - Po skončení soutěžních zápasů v Juniorské lize si juniorka zahrála přípravné utkání proti Čechii Vykáň. Účastníka krajského přeboru porazila 3:1.

Do prvního poločasu nastoupili na obou křídlech testovaní Španělé Alejandro Mitiano a Jose Maria Lorente. O jedinou branku prvního poločasu se postaral kapitán týmu U19 Pavel Bucha, který se trefil povedenou střelou ze střední vzdálenosti do horního rohu branky. Velkou šanci měl Marcel Čermák, kterého našel zpětnou přihrávkou právě Pavel Bucha, Čermák však zamířil nad.

Do druhého poločasu zasáhla výrazně pozměněná sestava. Druhá branka padla po rychlém průniku Jana Vejvara po pravé straně, následovala přesná přihrávka na Alejandra Mitiana, který uklidil míč do branky. K asistenci si rychlonohý křídelní hráč Slavie připsal také vstřelenou branku, dobrým náběhem si řekl o přihrávku do běhu za obranu, udělal kličku brankáři a v poklidu dopravil míč do prázdné branky. Ve velice podobné situaci mohl Jan Vejvar přidat svůj druhý gól, ovšem kličkou se dostal do velkého úhlu a následnou střelou trefil pouze tyč.

Vykáň se dočkala čestného úspěchu v samotném závěru. Dlouhý nákop brankáře propadl až k útočníkovi, který svůj samostatný únik proměnil lehkým lobem přes brankáře Romana Přibyla. Utkání skončilo výhrou juniorky 3:1.


Články o zápase


 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz