Detaily utkání

Sestava Jihlava

Rakovan – Mišun (46. Beseda), Kryštůfek, Záviška, Šerý, Rychetník, Sargsyan, Urdinov, Kolčava, Fiala, Časta Náhradníci: Beseda, Pejřimovský, Dujmovič, Kolář

Sestava Slavia

Otáhal - Prošek, Kodr, Žežulka, Mareš - Kocourek (90. Schulz) , Jakab, Alvir, Čermák - Bjelos (72. Vávra) , Lauricella M. (67. Krejdl)

Poločas

0:0

Juniorka: Na úvod jara bezbranková remíza
Jihlava
Slavia
0:0
Jihlava
Slavia
17.kolo, neděle 19.2.2017, 11:00


JIHLAVA - Den po úspěšném vstupu do jarní části soutěže A-týmu s Jihlavou čekal zápas se stejným soupeřem také juniorku, tentokrát však na půdě soupeře. Utkání příliš divácky atraktivní nebylo a skončilo 0:0.

Utkání hrané na umělé trávě bylo od samého úvodu utkání plně nepřesností, což sráželo naděje obou týmů na vstřelení gólu.

Ani jeden z týmů se k vážnější příležitosti nedostal, když už se útočící hráči dostali k zakončení, tak to byla střela z větší vzdálenosti, brankáři Rakovan a Otáhal na obou stranách byli pozorní.

Také druhý poločas pokračoval v podobném duchu a přihlížejícím divákům příliš fotbalových akcí neukázal. V závěru utkání Slavia více držela míč, soupeř hrozil hlavně z rychlých protiútoků, ale ani Záviška nebo Beseda své šance neproměnili.

Zápas bez velkého počtu šancí tak skončil bez branek, přítomní diváci mnoho vyložených příležitostí neviděli.

Zápas hodnotil trenér Pavel Řehák: „Jihlava nastoupila do zápasu s několika hráči A-týmu, tušili jsme, že nás čeká těžké utkání. Po počátečním vzájemném oťukávání jsme převzali otěže zápasu, měli jsme hru pod kontrolou, ale vytvořili jsme si jen dvě gólové příležitosti. Soupeř bránil v hlubokém bloku, pro nás nebylo jednoduché dostat se do pokutového území. Ve druhém poločase jsme měli další dvě brankové šance, ale na to, jakou jsme měli převahu, je to z mého pohledu málo. Hráči proti urputně bránícímu týmu měli v některých situacích více zachovat chladnou hlavu a být trpělivější. Nicméně tým odvedl v zápase velmi dobrý výkon," uvedl trenér Řehák.

Trenér hodnotil také výkon Marka Alvira: „Marko Alvir s námi byl poprvé, neznal spoluhráče, ale je na něm vidět, že je to velmi kvalitní hráč s výbornou technikou," pochválil Pavel Řehák chorvatského záložníka.

Juniorka tak v prvním jarním utkání Juniorské ligy proti Jihlavě hrála bez branek 0:0.

Články o zápase


 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz