Spolu do Slavie!

Přiveďte své děti do slávistické rodiny!

V úterý 17. dubna od 17:30 proběhne nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor dětí se bude konat v tréninkovém centru v Edenu. Zveme všechny kluky ročníků narození 2005 až 2012 a holky, které se narodily v letech 2011 až 2003. Nábor se uskuteční na hřištích s přírodní a umělou trávou v tréninkovém areálu Slavie v Edenu. S sebou si vezměte sportovní oblečení i obuv. Kdo již fotbal hraje, tak samozřejmě kopačky. Budeme nadšení, když co nejvíce dětí dorazí v našem krásném dresu!

Každý účastník náboru od nás dostane dvě vstupenky na náš ligový zápas se Slováckem a drobné slávistické suvenýry.

Děti získají možnost jít pod dohledem kvalifikovaných trenérů ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Mládežnickými výběry Slavie prošli mimo jiné Marek Suchý, Tomáš Necid nebo Ondřej Petrák, ze současného kádru potom Jaromír Zmrhal, Pavel Bucha nebo Tomáš Souček.

Pokud vám termín náboru nevyhovuje nebo budete mít jakýkoliv dotaz, pište na email nabor@slavia.cz. Případně se obracejte na šéftrenéra přípravek Jiřího Janečka, tel.: 734 760 683 či sekretáře přípravek Michala Nováka, tel.: 607 504 648.

Slávistická fotbalová školička

Zároveň se uskuteční nábor do Fotbalové školičky SK Slavia Praha. Ta letos probíhá pro děti ročníků 2013 a 2014 a formou her se zaměřuje na jejich všeobecnou pohybovou průpravu.

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 17. dubna své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Kontaktní osobou pro projekt slávistické školičky je její vedoucí Filip Jeřábek, který vám bude k dispozici na emailu filip.jerabek@slavia.cz či na tel.: 725 503 586.

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky žádáme rodiče, aby pro každého zájemce vyplnili níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email..

Registrace budou možné do pondělí 16. dubna 17:30.

Registrace k náboru je již vypnutá. Dodatečné přihlášení na nábor bude probíhat na místě.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě.

 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz