Slavia vstoupí do jara v sobotu 17. února

PRAHA – Sešívaní už znají termíny dvou úvodních utkání jara. Do roku 2018 vstoupí v Jihlavě v sobotu 17. února. Doma se červenobílí představí poprvé v neděli 25. února.
Slavia odehraje 17. ligové kolo na půdě Vysočiny Jihlava, a to v sobotu 17. února od 16:30. Utkání bude přenášet Česká televize na kanálu ČT 2.

Doma pak sešívaní zahájí jarní část ligových bojů vršovickým derby. Svého souseda Behemians přivítají v Edenu v neděli 25. února od 18:00. Přímý přenos ze zápasu vysílá O2 TV Sport.

Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články