Jaro v Edenu s permanentní vstupenkou
4.1.2017, Redakce

Jaro v Edenu s permanentní vstupenkou

PRAHA – První jarní ligový domácí zápas je sice za námi, ale prodej jarních permanentních vstupenek stále probíhá. Zajistěte si vaše místo na šlágry s Plzní a Spartou a zbylá jarní utkání v Edenu!

 
Slavia je na druhém místě tabulky a v jarních soubojích bude bojovat o ty nejvyšší příčky. Ve všech zápasech v Edenu bude potřebovat pomoc a podporu svých fanoušků a vy byste rozhodně u těchto utkání neměli chybět! Na jaře navíc v Edenu přivítáme naše dva největší soupeře o přední umístění, Plzeň a Spartu, a už nyní je poptávka po lístcích tak vysoká, že je jasné, že se oba duely rychle vyprodají. Zajistěte si svá místa už teď a nespoléhejte se na to, že vstupenky koupíte před zápasy. Každý majitel permanentní vstupenky navíc bude mít možnost využít předkupního práva na další lístky na tato dvě ostře sledovaná utkání. Zápasy s Plzní a se Spartou budou zařazeny do vyšší cenové kategorie Z2, nákup permanentky se vyplatí i díky vstupu zdarma na domácí pohár MOL cup, pokud bychom čtvrtfinále hráli v Edenu. Permanentní vstupenka je přenosná, pokud nemůžete na zápas jít, můžete ji komukoliv půjčit.

Výhodné ceny permanentních vstupenek

Ceny jarních permanentních vstupenek začínají na 950 korunách do sektorů na Tribuně Sever, nejlepší místa na hlavní tribuně koupíte za 1850 korun s možností uplatnit slevy pro důchodce, studenty, členy Odboru přátel, Fanklubu, držitele průkazu ZTP a TP a permanentkáře z loňské sezony. Pro děti do 15 let je možné využít 50% slevu na permanentní vstupenku Junior a velice výhodná cena je i na permanentky pro jednoho nebo dva rodiče s jedním nebo dvěma dětmi do 150 cm.

Možnosti nákupu permanentky

Prodej na internetu
Permanentní vstupenky lze zakoupit na internetu prostřednictvím Ticketportalu a vyzvednout si je v pražské centrále Ticketportalu (Politických vězňů 15, Praha 1) anebo si ji nechat zaslat na vámi uvedenou adresu (poštovné 150 korun). Permanentku je možné při objednávce ihned zaplatit a poté si ji kdykoliv vyzvednout v centrále, pokud si uděláte pouze online rezervaci bez úhrady, je platná pět dnů. Přes internet nelze uplatnit žádné slevy.

Prodej na centrále Ticketportalu
Na centrálu Ticketportalu si můžete pro permanentku přijít kdykoliv v otevírací době (pro nákup permanentních vstupenek pondělí až pátek 9 – 17) i bez předchozí internetové rezervace. Při osobním nákupu je možné uplatnit po předložení příslušných průkazů všechny slevy.

Prodej přes eshop proslavisty.cz
Permanentní vstupenku si můžete zakoupit i přes oficiální eshop Slavie. Tuto variantu zvolte v případě, že si chcete permanentku vyzvednout přímo ve fanshopu v Edenu, chcete si objednat k permanentce suvenýry anebo ji chcete poslat na vaši adresu (cena za poslání PPL je 150 korun). Při objednávce si zvolte cenovou kategorii permanentní vstupenky, při volbě místa si vyberte sedadlo z obrázků sektorů u dané cenové kategorie. Upozorňujeme, že prodej probíhá offline, z tohoto důvodu nemusí být vždy vámi vybrané místo k dispozici - v tomto případě budete kontaktováni s nabídkou jiného místa. Permanentní vstupenky je nutné hradit předem platební kartou nebo převodem na účet, vyřízení trvá 48 - 72 hodin od přijetí platby na účet. Ve fanshopu není možné objednávat permanentní vstupenky osobně, vždy je třeba objednávat přes eshop. Permanentní vstupenky nejdou ve fanshopu zhotovit na počkání. Při objednávce není z technických důvodů možné uplatnit žádnou slevu. 

Prodej na pokladnách v Edenustředa 1. 3.
13 - 19
čtvrtek 2. 3.12 - 18
pátek 3. 3.12 - 18
neděle 5. 3.12 - 16:45

Dárek k permanentce

Ke každé permanentní vstupence navíc získáte dárek – dospělý černý dres anebo dětský černý set dresu s trenkami. Můžete si vybrat mezi velikostmi L a XL u černého dospělého dresu a velikostmi 68, 74, 80, 86, 92, 98, 110 a 122 u dětského černého setu. Upozorňujeme, že zásoby dresů jsou omezené a dospělé velikosti na jednotlivých výdejních místech již nemusí být k dispozici.

V případě dotazů ohledně nákupu permanentních vstupenek nás kontaktujte na emailu kamila.brejtrova@slavia.cz.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2017 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz