Informace pro fanoušky na Duklu

Slavii v pondělí 14. května čeká malé pražské derby, od 18 hodin se představí na Julisce. Přijďte ji v utkání s Duklou podpořit, pro fanoušky je přichystáno speciální občerstvení a autogramiáda.

Prodej vstupenek

Lístky do sektoru hostů

Vstupenky do našeho sektoru hostů G, který má kapacitu 840 diváků, byly v prodeji na pokladnách v Edenu a ve fanshopu Dukly za cenu 150 korun. V den zápasu bude spolu s otevřením stadionu probíhat prodej zbylých vstupenek přímo na pokladnách u sektoru hostů za cenu 180 korun. Platba za lístky je možná pouze v hotovosti.

Vstupenky na hlavní tribunu

Lístky do ostatních sektorů západní tribuny je možné koupit online přes SMS ticket za cenu 150 korun anebo v den zápasu na pokladnách za 180 korun. Vstupenky se prodávají bez konkrétního umístění. Žádáme naše fanoušky, aby přednostně obsazovali místa v sektorech E a F vedle našeho kotle, abychom vytvořili celistvé publikum a mohli lépe podporovat naše hráče. Sektor D je určen pro vlajkonoše domácích.

Děti do 15 let mají vstup zdarma jak do sektoru hostů, tak do všech dalších sektorů. U vstupu stačí předložit průkaz dokládající věk a není nutné si vyzvedávat vstupenku.

Vstup na stadion

Brány stadionu se otevírají v 16:30, od 13 hodin budou otevřené pokladny u západního vstupu.

U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, pokud poruší některý z bodů Návštěvního řádu, nemusí být vpuštěni na stadion, případně mohou být ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, ostrých předmětů, tyčí, sprejů, plechovek, lahví a alkoholických nápojů.

Autogramiáda Vladimíra Šmicera

Pro fanoušky obou týmů bude přichystána autogramiáda dvou klubových legend – Ladislava Vízka a Vladimíra Šmicera. Pro podpisy olympijského vítěze a vítěze Ligy mistrů a trojnásobného mistra České republiky si můžete přijít od 17 hodin k západnímu vstupu na tribunu u stánku s fanshopem.

Speciální občerstvení

Na zápase bude vedle standardního občerstvení, jako jsou klobásy, steaky nebo bramboráky, i foodtruck s hamburgery. Občerstvení bude posíleno i v sektoru hostů.

Posílení dopravy

Vzhledem k tomu, že se očekává vyšší návštěva, bude posílena autobusová doprava. Autobus č. 131 ze stanice Hradčanská bude jezdit od 16.30 do 18.15 v pětiminutových intervalech. Počet parkovacích míst v okolí Julisky je omezen, proto doporučujeme využít veřejné dopravy.

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články