Hráči na hostování: V souboji úspěšnější Liberec | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: V souboji úspěšnější Liberec

LIBEREC - Jan Mikula a Tomáš Souček získali s Libercem další tři body, tentokrát porazili doma Bohemians 1905. Jan Mikula navíc přihrával na první branku severočechů.

ePojisteni.cz liga

Jan Mikula (Liberec) – V souboji s Bohemians 1905 odehrál jako tradičně celé utkání, navíc si připsal asistenci na úvodní gól. Liberec vyhrál 4:1.

Tomáš Souček (Liberec) – Také Tomáš Souček odehrál za Liberec celé utkání.

Jan Kuchta (Boheminas 1905) – Nastoupil na hrotu útoku, kde odehrál 84 minut.

Libor Holík (Karviná) – Do hry přišel až v nastavení, jeho tým porazil Hradec Králové 4:2.

Josef Bazal (Příbram)
– V zápase proti Spartě odehrál na křídle 83 minut. Jeho tým prohrál kvůli gólu v nastavení se Spartou 1:2.

Zdeněk Linhart (Příbram)
– Také on nastoupil v základní sestavě, byl střídán v 89 minutě. Po jeho odchodu tým inkasoval rozhodující branku.

Fotbalová národní liga

Tomáš Valenta (Sokolov) – V těžkém zápase na půdě Olomouce přišel do hry v 64. minutě, jeho tým prohrál na Hané 0:2.

Česká fotbalová liga

Lukáš Batka (Štěchovice) – V útoku opět odehrál celý duel, proti Zápům navíc pomohl proměněným pokutovým kopem v rozstřelu k zisku dvou bodů.

Josef Řehák (Táborsko B)
– Za rezervu Táborska odchytal celý zápas a vychytal čisté konto.

Daniel Souček (Táborsko B) – Také on odehrál celý zápas a pomohl k výhře 2:0 nad Chrudimí.

Jan Peterka (Táborsko B) – Do třetice odehrál také Jan Peterka celé utkání.

Miroslav Routek (Dobrovice) – Opět odehrál na stoperu celý zápas, jeho Dobrovice však prohrála s Loko Vltavín 1:2.

Moravskoslezská fotbalová liga

Emmanuel Antwi (Olomouc B) – Rezervní tým Sigmy porazil Hulín 2:0, Emmanuel Antwi nastoupil v základní sestavě.

Nenastoupili: Martin Berkovec, Lukáš Veselý, Patrik Gilian, Oskar Fotr, Václav Pardubský

A jaký je víkendový program našich hráčů? Jana Mikulu a Tomáše Součka čeká prestižní zápas, Liberec totiž hraje na Spartě. Sokolov s Tomášem Valentou čeká těžký zápas v dalekém Frýdku-Místku.