Juniorka dále stíhá první místo! V Edenu porazila Hradec 2:1 | SK Slavia Praha

Juniorka dále stíhá první místo! V Edenu porazila Hradec 2:1

2:1
(1:0)
19. kolo, 25. 2. 2013, UMT Eden
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové
Branky: <b>Branky:</b> 6. Vondráček, 81. Hrubý – 55. Bodlák (pen.). <b>ŽK:</b> Mac – Hájek. <b>Rozhodčí:</b> Houdek – Machálek, Pochylý.
EDEN/PRAHA - Slávistická juniorka pokračuje ve skvělé jízdě a připsala si velmi důležité vítězství nad třetím Hradcem Králové. Na druhém místě se tak sešívaní osamostatnili a nadále jako jediní stíhají vedoucí Brno.
Slávistická juniorka nadále pokračuje ve skvělých výsledcích a výkonech. V Edenu na umělé trávě porazili svěřenci trenéra Petrouše Hradec Králové 2:1 a nadále stíhají vedoucí Brno.

Sešívaní vstoupili do utkání dobře, když se po šesti minutách hry dostali do vedení. Vondráček si zpracoval ve vápně míč a pěknou umístěnou střelou otevřel skóre utkání.

Hra se následně vyrovnala, měla vysoké tempo z obou stran. Šance si připisovala převážně jen Slavia. Ve 12. minutě našel za obranou Salašovič Smoláka, kterého ale vychytal hradecký gólman. Sešívaní se nadále drželi pravidla „co šest minut, to šance“. V 18. minutě centroval Hrubý a Kolaříkovo zakončení skončilo těsně nad břevnem.

Druhou půli začali lépe hosté. Sudí odpískal ve vápně hru rukou Macovi a nařízenou penaltu proměnil s velkým štěstím Bodlák. Jeho pokus málem chytil gólman Hrubeš.

Slavia následně zvýšila tlak a také díky střídajícím hráčům si připisovala šance. Kýžený gól na 2:1 přišel devět minut před koncem. Mikula nacentroval zprava, míč se odrazil na velké vápno, odkud ho propálil do brány výborně hrající Robert Hrubý. Závěr zápasu už sešívaní v klidu ubránili a udělali radost nejen stovce diváků, ale také přítomnému trenérovi A týmu Petru Radovi.