0:0
(0:0)
přát., so 13.1.2018, UMT Nymburk
Jablonec - Slavia
NYMBURK - Juniorka odehrála proti juniorskému týmu Jablonce první přípravný zápas v roce 2018. V duelu se severočechy se ani jeden z týmů nedokázal prosadit.
Do prvního utkání zasáhla trojice testovaných hráčů (Stefan Vilotić, Amin Seydiyev, Rovlan Muradov). Na postu stopera nastoupil Libor Drozda z dorostu, v záloze pak další dorostenec Ladislav Krobot. Na hrotu odehrál první poločas nově příchozí Imad Rondić.

Za chladného lednového dopoledne diváci žádný góly neviděli. Do druhého poločasu zasáhla významně obměněná sestava. Juniorka tak uzavřela soustředění v Nymburce remízou 0:0.

Další přípravné utkání čeká na juniorku ve středu 17. ledna, kdy od 15:00 hostí na Xaverově třetiligové Litoměřicko.