Juniorka porazila v přípravném utkání Vykáň

1:3
(0:1)
přát, st 31.5.2017, TJ Spoje Praha
přát, st 31.5.2017, TJ Spoje Praha
Vykáň - Slavia
NA BALKÁNĚ/ŽIŽKOV - Po skončení soutěžních zápasů v Juniorské lize si juniorka zahrála přípravné utkání proti Čechii Vykáň. Účastníka krajského přeboru porazila 3:1.
Do prvního poločasu nastoupili na obou křídlech testovaní Španělé Alejandro Mitiano a Jose Maria Lorente. O jedinou branku prvního poločasu se postaral kapitán týmu U19 Pavel Bucha, který se trefil povedenou střelou ze střední vzdálenosti do horního rohu branky. Velkou šanci měl Marcel Čermák, kterého našel zpětnou přihrávkou právě Pavel Bucha, Čermák však zamířil nad.

Do druhého poločasu zasáhla výrazně pozměněná sestava. Druhá branka padla po rychlém průniku Jana Vejvara po pravé straně, následovala přesná přihrávka na Alejandra Mitiana, který uklidil míč do branky. K asistenci si rychlonohý křídelní hráč Slavie připsal také vstřelenou branku, dobrým náběhem si řekl o přihrávku do běhu za obranu, udělal kličku brankáři a v poklidu dopravil míč do prázdné branky. Ve velice podobné situaci mohl Jan Vejvar přidat svůj druhý gól, ovšem kličkou se dostal do velkého úhlu a následnou střelou trefil pouze tyč.

Vykáň se dočkala čestného úspěchu v samotném závěru. Dlouhý nákop brankáře propadl až k útočníkovi, který svůj samostatný únik proměnil lehkým lobem přes brankáře Romana Přibyla. Utkání skončilo výhrou juniorky 3:1.


1:3

Sestavy

Slavia

1. poločas: Lisa - Krejdl, Žežulka, Stropek, Prosek - Mitiano, Bucha, Beňo, Čermák, Lorente - M. Lauricella
2. poločas: Přibyl - Prošek, Kodr, Žežulka, Lorente - Vejvar, Kocourek, Prosek, Mysliveček, Mitiano - Novák

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Bucha, Mitiano, Vejvar

Aktuálně

Juniorka: Tři body z Vysočiny

20.05.2018
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Juniorka: Sešívaní podlehli Českým Budějovicím

14.05.2018
V předposledním zápase Juniorské ligy se Slavia utkala na Xaverově s Českými Budějovicemi. Už od 6. minuty sešívaní vedli díky trefě Pavla Buchy, hosté ale vývoj utkání otočili a zvítězili 2:1.

Juniorka: Jediný gól rozhodl o výhře Třince

07.05.2018
Juniorka Slavie přivítala na Xaverově Třinec. Sešívaní chtěli odčinit prohru na půdě Brna. Utkání s Třincem rozhodla jediná trefa z přímého kopu, kterou vstřelil hostující Ižvolt.

Další články