Report ze zápasu JUNIOR Chomutov vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu JUNIOR Chomutov vs. SK Slavia Praha"

(0:1)
přát., 28. 1. 2017, UMT Chomutov
JUNIOR Chomutov - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky:</b> 2x Telnar, Krejdl, vlastní
Do vedení šla jako první juniorka Slavie, ve 40. minutě se trefil Daniel Krejdl. Severočechům se podařilo vyrovnat v 60. minutě. Pak si vzal slovo útočník Mario Telnar, který dvěma rychlými brankami v 68. a 69. minutě rozhodl o výhře sešívaných. Definitivní razítko na skóre přišlo v 84. minutě, kdy si domácí hráč nešťastně srazil míč do vlastní branky.