Juniorka vstřelila šest gólů Velimi

1:6
(1:2)
přát., út 9.8.2016
přát., út 9.8.2016
Velim - Slavia
VELIM – Juniorka v týdnu opět odehrála přípravné utkání, tentokrát ve Velimi. Stejně jako tým U19, i junioři vstřelili soupeři z 1. A třídy šest branek.
Slavia v přípravném utkání přesvědčivě vyhrála, když o poločase vedla 2:1 a ve druhé půli vstřelil čtyři góly testovaný Ghaňan Emmanuel Antwi. 

"Soupeř byl sice z páté nejvyšší soutěže, ale i tak na sebe Antwi čtyřmi brankami poměrně výrazně upozornil. Je ročník 1996, porovnávám si ho s našimi hráči stejného ročníku jako jsou Valenta nebo Fotr. Měl by za nás odehrát ještě dvě přípravná utkání a poté si jeho možný přínos vyhodnotíme s oddělením skautinku," uvedl trenér Pavel Řehák

Náš kouč nasadil do hry i další dva testované hráče, na které dostalo skautinkové oddělení tip, a na jejichž vyzkoušení je v juniorce prostor. Anes Vazda je bosenský hráč, Adam Jagnešák z Dunajské Lužné na testech neuspěl. V základní sestavě se objevil i obránce Lukáš Fialka, který se na jaře vrátil z hostování ze slovenské Skalice a po pauze zaviněné zraněním nyní opět trénuje a rozehrává se.  
1:6

Sestavy

Slavia

Lisa (46. Otáhal) - Schulz, Žežulka, Fialka (46. Kodr), Zajac (60. Gilian) - Žárský (46. Antwi), Vavrouš, Havlina (60. D. Souček), Vávra (60. Zoubek) - Vazda - Jagnešák

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 4x Antwi, Fialka, Žežulka

Aktuálně

Plán letní přípravy juniorky

před 2 dny
Do letní přípravy vstoupila také juniorka, která se na nový soutěžní ročník připravuje na hřišti v Horních Měcholupech.

Juniorka: Výhra 2:0 nad Duklou

27.05.2018
Juniorka v posledním utkání sezony na hlavním stadionu v Edenu porazila v malém pražském derby Duklu 2:0.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

20.05.2018
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články