Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. Bohemians 1905 | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. Bohemians 1905"

(2:1)
15. kolo, 18. 4. 2015
SK Slavia Praha - Bohemians 1905
Branky: Branky Slavie: 3x Hroník, Toula, Tůma, Linhart, Keller
Komentář trenéra Martina Hladíka: Proti výbornému soupeři, s kterým jsou vždy zápasy velmi vyrovnané, jsme podali velmi slušný výkon, který byl korunován naším zaslouženým vítězstvím. Utkání jsme mohli rozhodnout již během prvního poločasu, kde jsme měli na obou hřištích řadu vyložených šancí, které jsme však neproměnili, a tak bylo utkání velmi vyrovnané až do konce. Jsem rád, že jsme po dlouhé době sehráli vyrovnaný zápas, kde si museli kluci sáhnout na dno, a že jsme tento zápas herně i výsledkově zvládli.