Zápas Slavia - Grodno

4:1
Turnaj, ne 3.12.2017, Turnaj Žilina
Turnaj, ne 3.12.2017, Turnaj Žilina
Slavia - Grodno
„Po výhře nad Žilinou jsme v posledním zápase hráli s týmem Neman Grodno. Už od první minuty jsme dominovali a bylo otázkou času, kdy vstřelíme branky. To se ale nestalo a první branku vstřelil po naší chybě hostující tým. To kluky ale ještě více nakoplo a začali již proměňovat šance. Garagič, Starý a 2x Toula zakočili naši pouť turnajem na rozdíl 4:1,“ řekl k poslednímu zápasu trenér U16.

Slavia U16 obsadila na turnaji v Žilině první místo: „Turnaj ukázal spoustu pozitivních věcí jako jsou charakter, výkonost a posun hráčů kupředu a takovou lehkou odměnu za práci, kterou vykonávají na trénincích,“ pochválil své svěřence na závěr Petr Mikolanda.

Brankář týmu U16 Christian Fülöp navíc získal cenu za nejlepšího brankáře turnaje.
4:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky:2x Toula, Garagič, Starý

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 3 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články