Zápas Slavia - Žilina

2:1
Turnaj, ne 3.12.2017, Turnaj Žilina
Turnaj, ne 3.12.2017, Turnaj Žilina
Slavia - Žilina
„Sobotní odpoledne bylo po dvou výhrách našich i domácích hráčů Žiliny jasným finálovým střetnutím. Tomu odpovídala i kulisa na hlavním stadionu, vypjetí hráčů i trenérů. Od začátku zápasu byla vidět herní kvalita domácích, kteří ve své soutěži jednoznačně dominují stejně jako naši hráči. Domácí začali kombinačně, herně a technicky kvalitněji. Naši kluci zezačátku ukazovali herní kvalitu směrem do ofenzivy, kdy se nebáli napadat a bylo vidět, že obě mužstva jsou ve svých soutěžích spíše zvyklá dominovat a styl hry, který nepoznávají, což je napadání soupeře, musí trošku vstřebat. Domácí využívali velikosti hřiště, kombinačně, postavením a technikou si připravovali hru. Naši kluci ale ukazovali to, co umějí. Techniku, rychlost, kreativitu a agresivitu s kterou domácím zavářeli již v rozehrávce. Obě mužstva hrála velice dobře a bylo jen otázkou, kdo první vstřelí branku. Tu jsme inkasovali my po rohovém kopu. Kluci se ale vybičovali ještě k většímu úsilí a dokázali dvěma brankami obrátit skore a vybojovat v takovém česko-slovenském derby uznávanou výhru. Žilina hrála velice dobře a naši kluci si zasloužili za svou pracovitost výhru. Takových zápasů bychom potřebovali více a je dobře že, obě mužstva hrají a připravují talenty pro budoucí fotbal. Výhru 2:1 vystřelili Douděra a Štetka,“ hodnotil důležitou výhru nad Žilinou trenér Petr Mikolanda.
2:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Douděra, Štětka

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 3 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články