Zápas Plzeň - Slavia

1:4
(0:1)
7., so 23.9.2017, Luční ulice
7., so 23.9.2017, Luční ulice
Plzeň - Slavia
První dvě příležitosti zápasu si vytvořili domácí, křižná střela skončila těsně vedle, hlavička na přední tyči také mimo tři tyče nemířila. Na druhé straně dostal vynikající přihrávku za obranu od Tomáše Vincoura Adam Vlasák, levačkou ale také branku netrefil. Povedený fotbalový okamžik předvedl Lukáš Červ, který napřáhl z dálky, míč z jeho kopačky skončil na spojnici břevna a tyče.

Sešívaní se ujali vedení těsně před poločasovou přestávkou, Jakub Zeronik převzal přihrávku na levé straně, míč odvedl přes celou šířku vápna na pravou stranu, odkud uklidil míč přesně k zadní tyči.

Uklidňující druhý gól přišel v 60. minutě, Adam Vlasák našel přízemním centrem Michala Kubáně, který usměrnil míč do sítě – 2:0! V 69. minutě už to bylo 3:0, Jan Hošek našel ve vápně Davida Eichlera, který navázal na svou trefu v dresu české reprezentace U17 a také proti Plzni se gólově prosadil.

Domácí se dočkali gólu ze standardní situace, po centru z pravé strany hlavičkoval na malém vápně osamocen Dominik Fišer a snížil na 1:3. Definitivní podobu skóre stanovil v poslední minutě Ladislav Krobot, který se po další přihrávce Jana Hoška dostal do velké šance a přesným zakončením potvrdil výhru týmu U17 v Plzni.
1:4

Sestavy

Slavia

Trefil – Bárta, Vincour, Vlček, Schneider – Eichler, Vít, Červ – Kubáň (72. Krobot), Vlasák (68. Kubiš), Zeronik (60. Hošek)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 78. Fišer - 38. Zeronik, 60. Kubáň, 69. Eichler, 80. Krobot

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články