Zápas Slavia - Táborsko

0:1pen
(0:0)
7., st 20.9.2017, Xaverov
7., st 20.9.2017, Xaverov
Slavia - Táborsko
Utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:

V utkání jsme měli po celých devadesát minut herní převahu, kterou jsme bohužel nedokázali gólově vyjádřit. Soupeře jsme přestříleli 18:2 a v šesti jasných golových příležitostí jsme nedokázali golmana překonat. Po ztrátě míče hráči velmi dobře přepínali a ve většině situacích získávali míče vysokým presingem zpět pod kontrolu nebo soupeře donutili k dlouhým nákopům, kde naše obrana míče sbírala.

Aktivní hrou bez míče jsme soupeře prakticky nepustili k souvislejší kombinaci. Tentokrát hráči selhali v zakončení,kdy nám chyběla větší kvalita a hladovost po vstřelení branky a lepší řešení v předfinální a finální fáze. Utkání skončilo bez branek a doufám,že si s proměňováním šancí lépe poradíme už v příštím utkání na Motorletu.
0:1pen

Sestavy

Slavia

Radimský - Janoušek, Krupička, Mach (46. Michovský), Ielitro (46. Hošek) - Valenta, Bejbl, Vaněk - Suk (46. Stříbrský), Čerňanský, Pek

Detaily utkání

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 3 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články