(0:2)
6., ne 17.9.2017, Aritma, Praha 6
Aritma Praha - Slavia
Utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:

V utkání jsme herně jasně dominovali i přesto, že soupeř měl za stavu 0:0 tři šance,což by se nemělo stávat.V těchto situacích hráče opět zradila koncentrace a individuální technika. Dlouho jsme se nemohli gólově prosadit, kdy jsme nevyužili spoustu jasných golových příležitostí. Jak už to v těchto situacích bývá, tak jsme si pomohli perfektně zahraným rohovým kopem, kdy se na přední tyči prosadil Krupička.

V závěru poločasu se ještě výstavní střelou z voleji trefil Vaněk a navýšil tak skore na 2:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v neproměňování vyložených šancí.Třetí branku se podařilo vstřelit Čerňanskému po pěkné kombinaci a přihrávce Stříbrského. Utkání se nám herně vydařilo. Nespokojeni můžeme být s nízkou efektivitou v zakončení.