Zápas Slavia - Vyšehrad

7:0
(2:0)
5., ne 10.9.2017, Xaverov
5., ne 10.9.2017, Xaverov
Slavia - Vyšehrad
Utkání hodnotil trenér Michal Petrouš:

V prvním poločase jsme nemohli dlouho dostat do vyloženější šance.Většinou nás zradila nepřesnost nebo zbrklost v předfinální fázi hry.
Až ve 30. minutě se nám povedla útočná akce na pravé straně, kdy se dostal do křídelního prostoru J.Janoušek, který nezištně našel na první tyči Suka, a ten chladnokrevně otevřel skore na 1:0.

Těsně před poločasem nám vyšel rohový kop,který velmi dobře rozehrál Pek a na přední tyči zakončoval Petrák. Utkání se nám podařilo rozhodnout v úvodu druhého poločasu, kdy jsme soupeři vstřelili dvě rychlé branky. V prvním poločase jsme se dopouštěli hodně chyb a to hlavně v přesnosti přihrávek. Chybělo také více přímočarosti a pohybu bez míče. Druhý poločas se nám povedl o poznání lépe,kdy jsme předvedli solidní výkon podpořený efektivitou v zakončení. Opět se v týmu objevili hráči ročníku 2001,kteří do týmu přinesli svojí kvalitu.
7:0

Sestavy

Slavia

Surovčík - Janoušek (58. Ielitro), Krupička, Škarda, Schneider - Vaněk, Petrák (46. Bývalec), Pek - Zinhasovič, Suk (46. Hošek), Michsovký

Vyšehrad

Saladiak – Menšík (60. Drozd), Škurek, Stareček, Bazal – Majer, Klouček, Sochor, Souček (57. Ratner) – Krasnyanyk (62. O. Toman), Babka

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 57. a 63. Bývalec, 31. Suk, 42. Petrák, 51. Vaněk, 66. Hošek, 70. Pek

Fotogalerie

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 3 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články