Zápas Teplice - Slavia

0:3
(0:1)
1., út 15.8.2017, Duchcov
1., út 15.8.2017, Duchcov
Teplice - Slavia
Tým U17 v celém průběhu utkání neproměnil spoustu brankových příležitostí. Do vedení šla Slavia v 27. minutě Adam Vlasák pronikl do pokutového území a střelou na bližší tyč otevřel skóre.

Další branky přidali červenobílý v druhém poločase. První z nich přišel po přesném centru Alexandra Bárty na Ladislava Krobota, který umístěným zakončením zvýšil na 2:0. O minutu později přidal Ladislav Krobot svoji druhou trefu, na levé straně prošel obranou a jeho tečovaný centr skončil za zády brankáře.

Mladší dorost U17 je po dvou zápasech stoprocentní se ziskem šesti bodů.
0:3

Sestavy

Slavia

Markovič - Bárta, Vincour, Vlček, Kosek - Červ (46. Žambůrek), Eichler (66. Walter), Vít - Zeronik (50. Kubiš), Vlasák (50. Krobot), Kubáň

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Krobot, Vlasák

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články