Zápas Slavia - Pardubice

1:0
(1:0)
17., so 5.8.2017, Xaverov
17., so 5.8.2017, Xaverov
Slavia - Pardubice
Rozhodující moment utkání přišel už v 10. minutě. Adam Vlasák našel přihrávkou mezi obránce rozeběhnutého Davida Eichlera, který překonal brankáře Hroníčka. O tři minuty později zatáhl míč na levé straně do vápna Jakub Zeronik, přihrávkou hledal na málem vápně Adama Vlasáka, který zakončoval pouze do brankáře.

Další dvě zajímavé příležitosti si vytvořil opět Adam Vlasák, poprvé jeho zakončení brankář chytil, v druhém případě mířila jeho prudká střela těsně nad. V 74. minutě byli sešívaní blízko druhého gólu. Střelu Lukáše Červa ale obránce na poslední chvíli z brankové čáry vyhlavičkoval. Po následném rohovém kopu se dostal ke střele Michal Kubáň, jeho tečovaná střela letěla těsně vedle branky.

Utkání hodnotil trenér U17
Milan Titěra: „První mistrovský zápas se odehrál ve velkém horku na hlavním hřišti Xaverova.Od začátku mělo utkání dobré tempo a přineslo hned od prvních minut i řadu šancí týmu Slavie. První a zároveň jediná gólová situace proběhla v 10. minutě, kdy se prosadil Eichler, kterého vyslal do samostatného nájezdu Vlasák. Následně jsme měli další šance pro navýšení, ale tentokrát se nám koncovka nedařila. Pozitivní byla chuť a nápaditost akcí, které dokázali hráči Slavie, proti organizované obraně Pardubic předvádět. Ve druhé půli již byla hra pomalejší a chybělo více pohybu. I přesto vznikly další šance, které pochytal brankář Pardubic, případě za něj zaskočili na brankové čáře obránci. Zápas nakonec skončil hubeným výsledkem a ukázal nám, že efektivita v zakončení musí být v dalších zápasech větší," řekl k prvnímu mistrovskému zápasu trenér.

Druhý mistrovský západ odehrají mladší dorostenci v sobotu 12. 8. od 13:15 v Duchcově proti Teplicím.
1:0

Sestavy

Slavia

Trefil - Bárta (54. Hošek), Walter, Vlček, Schneider - Eichler, Vít, Stárek - Kubiš (46. Krobot), Vlasák, Zeronik (46. Kubáň)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 11. Eichler

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články