Zápas Pardubice - Slavia

2:0
9., ne 9.10.2016
9., ne 9.10.2016
Pardubice - Slavia
Hodnocení trenéra Petra Karocha:
„Špatná rozehrávka a nezachycený rychlý protiútok soupeř zužitkoval v první minutě ve vedoucí branku. My jsme sice rychle převzali iniciativu a měli ji po celý zápas. Na držení míče se ale nehraje. Soupeř hodně dobře bránil v bloku na své polovině hřiště a snažil se o rychlé protiútoky. Naše útočné snažení ztroskotávalo na obrovském množství nepřesností v práci s míčem. Nutno poznamenat, že na rozdíl od minulých zápasů jsme si nevytvořili žádnou čistou gólovou příležitost. Hráčům se nedá upřít snaha, ale kvalita tam tentokrát nebyla.“
2:0

Sestavy

Slavia

Sirotník - Hájrk, Lytvyn, Štětka, Leitl (36 Hrubeš) - Křišťan, Kopáček (47. Štěpnička), Hroník - Douděra, Toula, Starý

Detaily utkání

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články