Zápas Slavia - Plzeň

8:0
(4:0)
6., so 17.9.2016
6., so 17.9.2016
Slavia - Plzeň
Hodnocení trenéra Petra Karocha:
"V prvních patnácti minutách jsme stejně jako náš soupeř byli aktivní, snažili se kombinovat, ale chyběla nám přesnost v přípravě střeleckých příležitostí. Po první vstřelené brance již kluci určovali ráz hry a mnoho fotbalových akcí dovedli do úspěšné koncovky. Efektivní zakončení pokračovalo i ve druhém poločase i když herní převaha nebyla tak velká. Výhodou pro nás bylo, že se soupeř i za nepříznivého stavu neustále snažil útočit a hrál otevřený fotbal."
8:0

Sestavy

Slavia

Surovčík - Garagič (52. Chalupa), Lytvyn, Štětka, Hájek - Křišťan (36. Štěpnička), Hroník, Kopáček - Douděra (52. Podrápský), Toula (36. Hrubeš), Starý (45. Matys)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 4x Kopáček, Hroník, Hrubeš, Lytvyn, Podrápský

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články