Zápas Táborsko - Slavia

2:1pen
(0:1)
16., st 31.8.2016, stadion Viktoria Tábor
16., st 31.8.2016, stadion Viktoria Tábor
Táborsko - Slavia
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
"V úvodu utkání jsme dobře kombinovali a soupeře přehrávali, kdy jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale prováhali jsme zakončení, kdy soupeř střelu zablokoval nebo jsme byli zbrklí. Poté jsme podcenili dvě situace, kdy naši obránci nechali dopadnout balon a soupeř toho využil a svým důrazem se dostával k našemu vápnu a vytvořil si šanci, ři které nás podržel gólman Radimský. Po té jsme dobře odehráli velké množství defenzivních standardních situací. Tým ale dobře zareagoval a po pěkné kombinaci se dostal k odraženému míči Jan Havránek a střelou pod břevno poslal náš tým do vedení. Ve druhém poločase jsme hru nadále kontrovali, ale bohužel jsme při zakládání útoku udělali individuální technickou chybu při rozehrávce, kdy soupeř zakončil křižnou střelou a vyrovnal na 1:1.Poté hru oživil střídající Honig, který připravil několik dobrých pozic spoluhráčům, ale bohužel nás opět zradilo zakončení.Tak utkání dospělo opět do pokutových kopů, soupeř byl bohužel šťastnější."
2:1pen

Sestavy

Slavia

Radimský - Schneider, Cejnar, Straka, Bílek - Stojka (56. Hönig), Stehno, Douděra, Havránek (46. J. Pek), Suk (61. Macháček) - Sodoma (68. Michovský)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Havránek

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články