Zápas Písek - Slavia

1:6
14., so 12.11.2016, Burketova
14., so 12.11.2016, Burketova
Písek - Slavia
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
„Utkání, ve kterém jsme dominovali především v kombinační hře, velmi dobrém pohybu a vytváření si gólových příležitostí, kdy se nám podařilo v šesti případech šance proměnit. Na brankách se podílelo ŠEST hráčů, což je velmi pozitivní. Dalším velkým kladem byl rozdíl ve fyzické připravenosti našich hráčů. Velmi dobře jsme řešili situace po ztrátě míče, kdy jsme správným defenzivním postavením a aktivní hrou získávali míče na zpět. Způsob hry soupeře byl založen na hlubokém obraném bloku před vlastní šestnáctkou v devíti hráčích, kdy spoléhal na naší ztrátu a rychlé protiútoky. Branku vstřelil po standardní situaci z poloviny soupeře, kdy se prosadil v zakončení hlavou po našem zaváhání a nedůslednosti v osobním bránění.“
1:6

Sestavy

Slavia

Pakeš - Schneider, Husenský, Straka, Kotěra - Havránek(70. Stojka), Cejnar, Douděra - Bielesz (57.Bílek), Suk(45. Krištof), Honig

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Havránek, Husenský, Bielesz, Douděra, Honig, Bílek

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články