Zápas Slavia - Motorlet

4:0
(1:0)
3., ne 28.8.2016, Xaverov
3., ne 28.8.2016, Xaverov
Slavia - Motorlet
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
"V prvním poločase jsme měli herní převahu, kdy jsme neproměňovali stoprocentní golove šance. Branka padla až v samotném závěru,kdy se pohotovou střelou prosadil Ondřej SodomaSoupeř bránil v hlubokém bloku a čekal na naší ztrátu. V druhém poločase začal být soupeř více aktivní a tím se vytvářeli prostory v defenzivě soupeře, které jsme tentokrát využili ke vstřelení tří branek. Soupeř zahrozil z jedné standardní situace a vyslal za celé utkání jednu střelu na branku."
4:0

Sestavy

Slavia

Radimský - Schneider (46. J. Pek), Straka, Mareš, Bílek - Stojak (72. Cejnar), A. Lauricella, Douděra (55. Macháček), Havránek, Suk (65. Janoušek) - Sodoma

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 3x Sodoma, Straka

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články